LABORATORIJA

Laboratorijas vadītājs:

Armands Ginters

Tālrunis: + 371 26131571

E-pasts: info@liepadent.lv

“LiepaDent” zobu tehniskā laboratorija ir viena no mūsdienīgākajiem protezēšanas centriem Liepājā, kas apvieno ilggadēju darba pieredzi, inovatīvas tehnoloģijas , darbu izpildes kvalitāti un individuālu pieeju katram veicamajam darbam. Mēs esam augsta līmeņa speciālistu komandu, kas spēj atrisināt un paveikt visizaicinošākos uzdevums.
Mūsu laboratorijas zobu tehniķi ir izgājuši praksi zobu tehniskajās laboratorijās Itālijā, Vācijā un Čehijā un mācījušies pie labākajiem zobu tehniķiem. Katram laboratorijas zobu tehniķim ir bagāta pieredze darbā ar visdažādākajiem materiāliem, kā arī ir piešķirta kvalifikācija, kas nepieciešama kvalitatīvu zobu protēžu izgatavošanai.
Regulāra informācijas apmaiņa ar vadošajām reģiona klīnikām, kā arī sadarbība ar pasaules līderiem zobu tehniskā aprīkojuma un materiālu ražošanā, ļauj pielietot laboratorijas darbā jaunākos sasniegumus mūsdienu stomatoloģijā.
Laboratorija izgatavos pasūtījumu izcilā kvalitātē, un ar kurjera palīdzību nogādās to Jūsu klīnikā noteiktajā termiņā.
Pastāvīgajiem klientiem piedāvājam atvieglotus, individuālus apmaksas nosacījumus.

Pakalpojumi
Zobu tehniķu laboratorija izgatavo visa veida izņemamās un neizņemamās metālkeramiskās zobu protēzes, kas atbilst visām estētikas un funkcionalitātes prasībām.

Bezmetāla keramika ar cirkonija dioksīda karkasu
a cikonijs2
Bezmetāla keramika, kas izgatavota ar cirkonija dioksīda karkasu, izceļas ar savu augstu izturību (karkasi no Zr2O ir izturīgāki par metāla) un augsta līmeņa estētiku.

Loku protēzes ar jebkura veida atačmentu izmantošanu
a attacment
Loku protēzes ar atačmentu stiprinājumiem ļauj novērst zobu rindas defektu nebojājot estētiku, tā kā šie stiprinājumi sastiprina kronīšu un loku protēzi bez āķīšiem, kas var būt pamanāmi sarunas laikā, vai smaidot.

Izņemamās protēzes, tai skaitā uz teleskopiskiem kroņiem un slēdzeņu stirpinājumiem
a parciala plate uz cietas bazes
Pielietojot teleskopiskos kroņus, lai sastiprinātu izņemamās protēzes ļauj izvairīties no visbiežāk sastopamām neērtībām, kas saistītas ar tradicionālo izņemamo protēžu lietošanu. Šādas protēzes ir noturīgas mutē un netiek uztvertas kā izņemamās. Tām nav lieku konstruktīvu elementu, kādas ir loku protēzēm. Un kas nav mazāk svarīgs, tās var noņemt veicot higiēnas procedūras. Jebkura zoba zaudēšanas gadījumā, nav nepieciešams pilnībā pārtaisīt protēzi, bet tikai pārveidot esošo. Atbalstam var izmantot kā īstos zobus tā arī zobu implantus.

Zobu kapes
Kapes iespējams zobu balināšanai, nakts kapes, kā arī sporta aizsargšinas.

 Iekārtas
Laboratorija ir aprīkota ar jaunākajām augstākās klases tehnoloģiskajām iekārtām, kas ļauj piedāvāt pilnu zobu protēžu izgatavošanas pakalpojumu klāstu.
DSCF6661 DSCF6660 DSCF6665 DSCF6685